052-8191588

מאמרים

משרד התיווך- לשירותך תמיד

בעלי נכסים, שואלים את עצמם לא פעם לשם מה הם זקוקים לשירותיו של מתווך? חלקם מניחים שהם יכולים לחסוך את העמלה המבוקשת על ידי משרד התיווך ולהסתדר בכוחות עצמם. מה הם מפסידים בדרך ואיפה הם טועים?על היתרונות שמציע מתווך נדל"ן מקצועי לקונים ולמוכרים.

למה חשוב לעבוד עם מתווך נדל"ן

מה נדרש בשביל לעסוק בתיווך נדל"ן? האם כל אחד יכול? מה כולל השירות של מתווך מעבר לגביית עמלה? ומה ההבדל בין מתווכים מורשים לחובבנים? כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול...

רובעי חיפה ושכונותיה

העיר חיפה מחולקת לתשעה רובעים מנהליים ולשכונות רבות. כל שכונה נושאת אופי אחר וצביון ייחודי לה הנובע ממיקומה הטופוגרפי, מסוג הבנייה המאפיין אותה ומהאוכלוסייה המתגוררת בה. לפניכם סקירה מקיפה של השכונות.

השבחת נכס לפני מכירה או השכרה

הום סטייג'ינג לצורך השבחת נכסים לפני מכירה או השכרה הוא תחום שצובר תאוצה בשנים האחרונות, ולא בכדי. יותר ויותר עסקאות הנעשות לאחר התערבות של השבחה מראות בשטח עליה מיידית של עד עשרות אחוזים בערך הנכס, לצד קיצור תהליך המכירה או ההשכרה. אז מה זה אומר בדיוק? ואיך עושים את זה?

חיפה – בואו להכיר את העיר

חיפה היא המרכז העירוני של צפון הארץ. לאור תנופת הבנייה המשמעותית בעיר, בשנים האחרונות חל גידול ניכר באוכלוסיה וניכרת בה הגירה חיובית. מתוך מטרה לעודד מגמה זו, עיריית חיפה מקבלת בברכה את פני התושבים החדשים הרוכשים דירה בעיר, עם סל הטבות עשיר. בואו להכיר את העיר.

נדל"ן מסחרי עסקי

נדל"ן עסקי הוא כל מבנה או שטח הנועד לשימוש מסחרי, בין אם בתעשייה, במסחר או אפילו בחקלאות. בכל תכנית בינוי עירונית (תב"ע) מוגדרים סוגי הנדל"ן השונים מראש, כאשר יש הפרדה ברורה בין נדל"ן למגורים לבין נדל"ן עסקי

נכסי יוקרה בחיפה

ההיגיון הנדל"ני של חיפה מחלק את מחירי הנכסים בעיר לפי הגובה. ככל שמטפסים במעלה ההר, כך עולה מחיר הנכס בהתאמה. מה מציעים מגורי היוקרה בישראל בכלל, ובחיפה בפרט?
 • 1
 • »|

 • חיפוש נכסים

  € EURUp4.039|$ USDUp3.575

  נכס נבחר

  אחוזה. חיפה

  למכחרה בחיפה בהזדמנות. בהזדמנות באחוזה לרכישה "במחיר ההשקה", דירת 4 חדרים בפרוייקט חדש, 105 מ"ר + מרפסת שמש, 2 חניות מקורות! בבניין בוטיק של 6 דיירים בלבד. 3 כיווני אוויר. חובה לראות!
  פרטי הנכס
  התקשר עכשיו
  052-8191588